• Procedura dokonywania opłat za obiady

w Szkole Podstawowej  w Tęgoborzy

Stołówka przy Szkole Podstawowej w Tęgoborzy jest dofinansowana z budżetu Gminy Łososina Dolna.

Rodzice ponoszą koszty związane z zakupem surowców do przygotowania obiadu . Koszt jednego obiadu to 5,00 zł.

1) Wpłatę należności  za obiady należy dokonywać w sekretariacie szkoły  nie później niż do  ostatniego  dnia każdego miesiąca  poprzedzającego  korzystanie ze stołówki szkolnej.

2) W przypadku braku wpłaty w terminie uczeń nie będzie mógł korzystać ze stołówki w danym miesiącu.

3) Nie ma możliwości zwrotu kosztów wcześniej zapłaconego obiadu za nieobecność dziecka w szkole.

W przypadku nieobecności dziecka w szkole rodzic może zabrać  jego porcję obiadową na wynos,  bądź przeznaczyć dla innego dziecka.

Procedurę zatwierdzono i przyjęto dnia 01.09.2020r.